PolskiPolski
2EnglishEnglish
w6p62n8pz7ss
PLN
23$
Koszyk (0)
(+48) 85 688 17 77biuro@ecrystal.pl
Strona główna » SWAROVSKI lampy

SWAROVSKI lampy

SWAROVSKI LIGHTING PARTNER


Jako Autoryzowani Partnerzy SWAROVSKI®  mamy do zaoferowania dla Państwa produkty, o niezwykłej jakości oraz nietuzinkowe.

Blask, kunszt, elegancja – to podstawowe wyróżniki luksusowych lamp, które coraz częściej zajmują miejsce standardowych modeli. Oprawy oświetleniowe postrzegamy bowiem już nie tylko w kategorii iluminacji, ale dekoracji samej w sobie. Taką funkcję pełnią wyrafinowane warianty biżuteryjne, dopełniające wystrój niczym kosztowne klejnoty wieczorową kreację.

SWAROVSKI LIGHTING - oświetlenie SWAROVSKI

Maestria szlifu
Ten, kto rozważał możliwość ożywienia wnętrza oświetleniem zdobionym kryształami, z pewnością zwrócił uwagę na warianty sygnowane nazwiskiem Swarovskiego – czeskiego szlifierza, który w 1895 roku rozpoczął produkcję klejnotów o większej zawartości ołowiu, a tym samym wyższym współczynniku załamania światła. Jubiler rozsławił swój wynalazek na całym świecie, tworząc tym samym potężne rodzinne imperium. Proces wytwarzania kryształu, słynącego z intensywnych refleksów do dziś jest pilnie strzeżoną tajemnicą. Pewnie dlatego jeszcze nikomu nie udało się dorównać precjozom szlifu mistrza. A ideał jest w istocie doskonały. Wystarczy spojrzeć na lampy powstałe z wykorzystaniem drobnych kryształków, których kształt i barwa tworzą symbiotyczną całość. Na miano arcydzieła zasługuje model przypominający dawne kandelabry ze świecami, którego ramiona zdobią pojedyncze paciorki, zaś główny trzpień otacza feeria różnokształtnych drobnych szkiełek. Nie mniej wdzięku kryje w sobie żyrandol złożony ze sznurów z kryształami, upiętymi na ramie z koła w stylową kompozycję, przywodzącą na myśl skojarzenie z najwytworniejszymi salami balowymi. Amatorzy tradycji w nowoczesnym ujęciu docenią natomiast proste oprawy, kryjące w swoim wnętrzu transparentne sztabki ułożone w finezyjne szeregi. Nie sposób także przejść obojętnie obok współczesnych kloszy, mających formę perforowanych odwróconych mis lub obręczy, których powierzchnię pokrywają umocowane tu i ówdzie połyskujące drobinki, z powodzeniem imitujące roślinny motyw.


 
Katalog SWAROVSKI® 2017 do obejrzenia online

Przejdź do strony głównej
  • Przelewy24
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu