PolskiPolski
2EnglishEnglish
w9bastbeod5smm
PLN
23$
Koszyk (0)
(+48) 85 688 17 77biuro@ecrystal.pl
Strona główna » SCHONBEK

SCHONBEK

SCHONBEK® marką Swarovski®


altPrzez ponad 140 lat, SCHONBEK® jest synonimem bogactwa i luksusu w dziedzinie oświetlenia wnętrz. Pokolenia rzemieślników opanowały sztukę łączenia piękna i światła, co sprawia, że każdy produkt SCHONBEK® to nie tylko źródłem światła, ale źródłem inspiracji.

Każdy produkt SCHONBEK® jest artystycznie ozdobiony najlepszymi kryształami, tworząc połączenie wdzięku i funkcji. Ten synergiczny związek wykracza poza oświetlenie; odzwierciedla doskonale więzi między SCHONBEK® i Swarovski. Symbiotyczny związek między dwoma firmami był w pełni realizowany w 2007 roku, kiedy SCHONBEK ® został członkiem
grupy Swarovski. Wspólnie, SCHONBEK® i Swarovski dają Państwu 255 lat tradycji kreatywności, innowacyjności i jakości, obiecując świetlaną przyszłość.

W tym duchu, z dumą prezentujemy Państwu nasz nowy katalog, prezentujący najlepsze produkty z kolekcji SCHONBEK®. Ponieważ nasza oferta obejmuje tysiące wzorów, funkcji i opcji, aby dopasować do każdego gustu, mamy uproszczony katalogu co ułatwia szybciej znaleźć właściwy produkt.

Podzieliliśmy katalog na cztery kategorie produktów: Crafted żelaza, odlewy artystyczne, kosze kryształu i szkła wypukłe. Każda kategoria została zaktualizowana o szczegółowe fotografie i opisów produktów. Aby zapewnić, że każdy Klient znajdzie dokładnie czego szuka, stworzyliśmy wiele bardziej przyjazny dla użytkownika system nawigacji, który zawiera wiele wskaźników oraz opcji barwnych.

MOŻLIWOŚCI WYKOŃCZENIA PRODUKTÓW SCHONBEK®
Żyrandol SCHONBEK® będzie ozdobą każdego pomieszczenie podkreślając jego charakter i wyjątkowość. Wykończenie armatury, oryginalny design, są ręcznie dopracowywane przez rzemieślników dla stworzenia subtelnych odcieni i faktur poprzez kompleks warstw i ręczne szlifowanie. Żyrandol SCHONBEK® zajmuje centralne miejsce w pomieszczeniu co czyni wybór żyrandola równie ważnym, jak wybór dekoracji pokoju. Oferujemy ogromną gamę wykończeń naszych żyrandoli zarówno klasycznych jak i współczesnych. Gama wykończeń SCHONBEK®.

KRYSZTAŁY W PRODUKTACH SCHONBEK®
Nasza wiedza o krysztale sięga XIX wiecznych Czech,  w owym czasie najlepszego na świecie źródła szlifowanego kryształu. Obecnie, żyrandole SCHONBEK® są ozdabiane również najlepszym, dostępnym kryształem; zapewniając niezrównaną jakość którą  będą się mogły cieszyć również kolejne pokolenia. Kryształ może być precyzyjnie cięty maszynowo, ręcznie cięty lub formowany w formach, bez względu na rodzaj, jakość pozostaje zawsze na najwyższym poziomie.
Istnieje wiele rodzajów kryształu do wyboru:
Spectra® Crystal
Legacy Collection Crystal
Heritage Handcut Crystal
Swarovski® Elements Crystal
Swarovski® Elements Golden Shadow
Swarovski® Elements Golden Teak
Swarovski® Elements Silver Shade
Optic Crystal

SWAROVSKI® ELEMENTS® jest marką premium dla najlepszych kryształów produkowanych przez Swarovski®. Dostępne w niezliczonej ilości kolorów, efektów, kształtów i rozmiarów, tworzą wspaniałe palety inspiracji dla projektantów w branży oświetleniowej i wystroju wnętrz, jak również w świecie mody, biżuterii i akcesoriów. Swarovski Elements jest doceniany przez projektantów od 1895 roku. Maszynowo-cięte i szlifowane do perfekcji. Aby zapobiec imitacjom grawerowane logo widnieje wewnątrz każdego kryształu z asortymentu Swarovski Elements. 
 
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE SCHONBEK®
Niezależnie od tego czy stoisz przed wyzwaniem wielkiego, wymagającego projektu, czy masz własną twórczą wizję idealnego rozwiązania czy też stoisz przed zadaniem dekoracji pokoju, projektanci i rzemieślnicy SCHONBEK® pozostają do Państwa dyspozycji.
Wykonujemy oryginalne wzory w naszym zakładzie, chętnie podejmujemy się nowych wyzwań technicznych i artystycznych. Nasi specjaliści będą chętnie współpracować z Tobą, Twoim projektantem wnętrz i/lub architektem. Od hollywoodzkiego filmu do Pałacu Buckingham, na Bliskim Wschodzie czy Zachodzie, w pałacach, teatrach, świętych miejscach kultu, domach, osiedlach, siedzibach, kasynach ,luksusowych i eleganckich restauracjach,  kunszt SCHONBEK® w połączeniu z technikami projektowania i innowacyjnością, określają na nowo jakość i estetykę oświetlenia z wykorzystaniem kryształu. 
 
KUNSZT SCHONBEK®
Metal i kryształ, te same materiały, które tworzyły arcydzieła z XIX wieku, obecnie tworzą nowoczesne, stylowe i olśniewające projekty oświetlenia, które doskonale uzupełniają współczesną architekturę. Najnowsza technologia wnosi nowoczesność zarówno dla płaskich jak i zaokrąglonych elementów, które są ręcznie polerowane i zdobione zgodnie z najlepszymi tradycjami mistrzów rzemiosła; i sprawia, że​​ SCHONBEK® jest zawsze wyjątkowy.


Więcej informacji dostępnych bezpośrednio na stronie SCHONBEK®
http://www.swarovski-lighting.com

 

 

 

 

 


Przejdź do strony głównej
  • Przelewy24
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu