PolskiPolski
2EnglishEnglish
law7ba8krjqv
PLN
23$
Koszyk (0)
(+48) 85 688 17 77biuro@ecrystal.pl
Strona główna » Rodzaje kryształów

Rodzaje kryształów

Poniżej wymieniono najczęściej stosowane typy kryształu używanego w oświetleniu kryształowym razem z krótką charakterystyką:

CLASSIC BOHEMIA:
Kryształowe elementy ręcznie lub maszynowo cięte. Classic Bohemia jest mieszanką tradycji jak i nowoczesnych trendów, oferuje produkt o doskonałej jakości za rozsądną cenę, kryształ cechuje niska zawartość ołowiu.

BOHEMIA EXTRA:
Pierwszorzędnej jakości kryształ. Wiekowa tradycja połączona z nowoczesną technologią tworzą niezwykłą mieszankę która sprawia, iż żyrandole dekorowane tym kryształem oferują wyjątkowe piękno, przejrzystość i błyskotliwość. Kryształowe elementy zostały wykonane z dodatkiem do 30% ołowiu. 

CRYSTAL COATED BOHEMIA:
Nowość w ofercie; charakterystyczną cechą jest srebrna, metaliczna powłoka wykonana z PVD, mająca zaledwie kilka mikronów grubości gwarantująca wyjątkową odporność i trwałość koloru. Żyrandole wyglądają jakby wykonane z prawdziwego srebra.

SPECTRA® Swarovski®
SPECTRA SWAROVSKIJuż nazwa producenta gwarantuje najwyższą z możliwych jakość w świecie. SPECTRA® to kryształki wykonane ze szkła optycznie czystego, przetworzonego przez nowocześniejsze maszyny. Żyrandole zdobione ozdobami SPECTRA ® Swarovski ® oświetlą znakomicie nawet najbardziej luksusowe wnętrza i zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów, oddając wnętrzom najżywsze kolory widma, przejrzystość i blask.
Podsumowując kryształ SPECTRA® Swarovski®:
- jako jedyny w asortymencie Swarovskiego nie zawiera ołowiu (to szkło, ale najbardziej optycznie czyste szkło)
- doskonałe cięcia i polerowana powierzchnia dodaje kryształom niespotykanego blasku
- utrzymywanie ścisłych norm technologicznych czyni tę linię produktów rzeczywistą wartością rynkową. SPECTRA® stał się zarejestrowanym znakiem towarowym w 1999 roku i od tego czasu oferuje niespotykanej jakości cięcia w czystym krysztale.


SWAROVSKI® ELEMENTS®
SWAROVSKI ELEMENTSw pełni objawia swoje piękno i swój nieskończony zakres kolorów (widma) wyłącznie w połączeniu ze światłem. Żyrandole wykonane z ciętych kryształów STRASS® w pełni oddają jego piękno, wyrażają perfekcyjną symbiozę światła i kryształu. STRASS® Swarovski® (SWAROVSKI® ELEMENTS®) cechuje niezrównany blask w każdym krysztale; Swarovski po raz pierwszy opracował elementy do opraw oświetleniowych i żyrandoli ponad czterdziestu lat temu. Od tego czasu asortyment jest dostępny w bardzo szerokim asortymencie: od klasycznego do nowoczesnego, w każdej wielkości, kształcie, kolorze i efekcie. Na całym świecie, dziesiątki renomowanych projektantów i producentów oświetlenia niezwykle cenią ten wszechstronny i zróżnicowany zakres elementów kryształowych, a konsumentów cieszy ich wspaniały blask.

SWAROVSKI® ELEMENTS®Podsumowując SWAROVSKI® ELEMENTS®:
• to najpiękniejszy kryształ na świecie
• Produkowany w Austrii przy użyciu tych samych precyzyjnych metod (cięcie, polerowanie) od 1892 roku
• to światowej klasy cięcia, kolor i przejrzystość, niespotykana w produkcji innych kryształów
• Kryształy STRASS® Swarovski® (SWAROVSKI® ELEMENTS®) zawierają laserowy podpis gwarantujący autentyczność
• Zawartość ołowiu: ponad 30% STRASS® Swarovski® (SWAROVSKI® ELEMENTS®) ceniony jest za najwyższą jakość wykończenia kryształu oraz rozpoznawalny na całym świecie; wytwarzany w Austrii, uważany jest za markę premium również dzięki opatentowanej powłoce antypyłowej (niewidoczna powłoka -ułatwia czyszczenie i konserwację). STRASS SWAROVSKI

Termin "Strass" oznacza "doskonałą powierzchnię"; dzięki zawartości ołowiu w ilości 30% lub więcej, maszynowa obróbka nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni kryształu a ręczne polerowanie tworzy perfekcyjną przejrzystość, niepowtarzalną czystość i blask.
W celu ochrony odbiorców przed imitacjami logo Strass jest laserowo grawerowane wewnątrz każdego kawałka kryształu.
 

 


Przejdź do strony głównej
  • Przelewy24
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu