Polski
2English
u04bfbhe6bger8x4p6ta
Koszyk (0)
(+48) 85 688 17 77biuro@ecrystal.pl
» Rodzaje kryształów

Kontakt

 • E-mail:biuro@ecrystal.pl
 • Telefon(+48) 85 688 17 77
  [PL - EN - RU]
 • Godziny działania sklepupn-pt 8:00 - 17:00
  sobota 9:00 - 13:00

  ul.Wysockiego 4
  15-167 Białystok
  Polska

Waluta

Hity sklepowe

1
SWAROVSKI ReveaLED OPEN LED SRE110DE-WH2S PRISTINE WHITE

SWAROVSKI ReveaLED OPEN LED SRE110DE-WH2S PRISTINE WHITE16 565,68 zł brutto13 468,03 zł netto

SWAROVSKI VEGA A.8992 NR 040 010 CRY CHROME MATE

SWAROVSKI VEGA A.8992 NR 040 010 CRY CHROME MATE542,62 zł brutto441,16 zł netto

SWAROVSKI Candesco SCD200E-WH1FLO FLORAL

SWAROVSKI Candesco SCD200E-WH1FLO FLORAL10 408,99 zł brutto8 462,59 zł netto

SWAROVSKI Candesco SCD500E-WH1LIG LIGHTNING

SWAROVSKI Candesco SCD500E-WH1LIG LIGHTNING18 235,29 zł brutto14 825,44 zł netto

Systemy płatności

 • PayU
 • eserivce
 • PayPal
 • Sandander Consumer
 • PayU Raty

Rodzaje kryształów

Poniżej wymieniono najczęściej stosowane typy kryształu używanego w oświetleniu kryształowym razem z krótką charakterystyką:

CLASSIC BOHEMIA:
Kryształowe elementy ręcznie lub maszynowo cięte. Classic Bohemia jest mieszanką tradycji jak i nowoczesnych trendów, oferuje produkt o doskonałej jakości za rozsądną cenę, kryształ cechuje niska zawartość ołowiu.

BOHEMIA EXTRA:
Pierwszorzędnej jakości kryształ. Wiekowa tradycja połączona z nowoczesną technologią tworzą niezwykłą mieszankę która sprawia, iż żyrandole dekorowane tym kryształem oferują wyjątkowe piękno, przejrzystość i błyskotliwość. Kryształowe elementy zostały wykonane z dodatkiem do 30% ołowiu. 

CRYSTAL COATED BOHEMIA:
Nowość w ofercie; charakterystyczną cechą jest srebrna, metaliczna powłoka wykonana z PVD, mająca zaledwie kilka mikronów grubości gwarantująca wyjątkową odporność i trwałość koloru. Żyrandole wyglądają jakby wykonane z prawdziwego srebra.

SPECTRA® Swarovski®
SPECTRA SWAROVSKIJuż nazwa producenta gwarantuje najwyższą z możliwych jakość w świecie. SPECTRA® to kryształki wykonane ze szkła optycznie czystego, przetworzonego przez nowocześniejsze maszyny. Żyrandole zdobione ozdobami SPECTRA ® Swarovski ® oświetlą znakomicie nawet najbardziej luksusowe wnętrza i zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów, oddając wnętrzom najżywsze kolory widma, przejrzystość i blask.
Podsumowując kryształ SPECTRA® Swarovski®:
- jako jedyny w asortymencie Swarovskiego nie zawiera ołowiu (to szkło, ale najbardziej optycznie czyste szkło)
- doskonałe cięcia i polerowana powierzchnia dodaje kryształom niespotykanego blasku
- utrzymywanie ścisłych norm technologicznych czyni tę linię produktów rzeczywistą wartością rynkową. SPECTRA® stał się zarejestrowanym znakiem towarowym w 1999 roku i od tego czasu oferuje niespotykanej jakości cięcia w czystym krysztale.


SWAROVSKI® ELEMENTS®
SWAROVSKI ELEMENTSw pełni objawia swoje piękno i swój nieskończony zakres kolorów (widma) wyłącznie w połączeniu ze światłem. Żyrandole wykonane z ciętych kryształów STRASS® w pełni oddają jego piękno, wyrażają perfekcyjną symbiozę światła i kryształu. STRASS® Swarovski® (SWAROVSKI® ELEMENTS®) cechuje niezrównany blask w każdym krysztale; Swarovski po raz pierwszy opracował elementy do opraw oświetleniowych i żyrandoli ponad czterdziestu lat temu. Od tego czasu asortyment jest dostępny w bardzo szerokim asortymencie: od klasycznego do nowoczesnego, w każdej wielkości, kształcie, kolorze i efekcie. Na całym świecie, dziesiątki renomowanych projektantów i producentów oświetlenia niezwykle cenią ten wszechstronny i zróżnicowany zakres elementów kryształowych, a konsumentów cieszy ich wspaniały blask.

SWAROVSKI® ELEMENTS®Podsumowując SWAROVSKI® ELEMENTS®:
• to najpiękniejszy kryształ na świecie
• Produkowany w Austrii przy użyciu tych samych precyzyjnych metod (cięcie, polerowanie) od 1892 roku
• to światowej klasy cięcia, kolor i przejrzystość, niespotykana w produkcji innych kryształów
• Kryształy STRASS® Swarovski® (SWAROVSKI® ELEMENTS®) zawierają laserowy podpis gwarantujący autentyczność
• Zawartość ołowiu: ponad 30% STRASS® Swarovski® (SWAROVSKI® ELEMENTS®) ceniony jest za najwyższą jakość wykończenia kryształu oraz rozpoznawalny na całym świecie; wytwarzany w Austrii, uważany jest za markę premium również dzięki opatentowanej powłoce antypyłowej (niewidoczna powłoka -ułatwia czyszczenie i konserwację). STRASS SWAROVSKI

Termin "Strass" oznacza "doskonałą powierzchnię"; dzięki zawartości ołowiu w ilości 30% lub więcej, maszynowa obróbka nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni kryształu a ręczne polerowanie tworzy perfekcyjną przejrzystość, niepowtarzalną czystość i blask.
W celu ochrony odbiorców przed imitacjami logo Strass jest laserowo grawerowane wewnątrz każdego kawałka kryształu.
 

 


Przejdź do strony głównej