PolskiPolski
2EnglishEnglish
f2c1cec6b9mdx5xb60
PLN
23$
Koszyk (0)
(+48) 85 688 17 77biuro@ecrystal.pl
Strona główna1 » News - advice2 » Ręcznie wykonywane oświetlenie - handmade

Ręcznie wykonywane oświetlenie - handmade

Data dodania: 12-10-2017

Ręcznie wykonywane oświetlenie (handmade)

Oświetlenie - znajduje się w każdym pomieszczeniu, zarówno mieszkalnym, jak i użytkowym. Odgrywa niezwykle ważną rolę dla wszystkich osób przebywających w danym wnętrzu poprzez dostarczanie do niego światła. Warto jednak uświadomić sobie, że oświetlenie ma także inną, równie istotną funkcję - dekoracyjną. Poprzez odpowiednio dobrane oświetlenie możemy w idealny sposób ożywić tworzone przez nas wnętrze, zmienić jego charakter, nadać niepowtarzalnego uroku. Wybierając lampy sufitowe, stojące czy też ścienne do danego pomieszczenia, powinniśmy kierować się przede wszystkim funkcjonalnością, jakością oraz - rzecz jasna – wyglądem.
 

Lampy handmade KOLARZ

Ciekawą opcją na rynku jest oświetlenie handmade, które cechuje się nietuzinkowym designem oraz wielką starannością tworzenia. Tego rodzaju ręcznie wykonywane oświetlenie oferuje między innymi ciesząca się uznaniem marka KOLARZ. Powstała ona już w 1918 roku i od początku była nastawiona przede wszystkim na ponadprzeciętną jakość oraz niezwykłą oryginalność swoich wyrobów. Ręcznie wykonywane oświetlenie marki KOLARZ to produkty cechujące się ogromną różnorodnością. Wśród ciekawych i niebanalnych propozycji można znaleźć zarówno minimalistyczne formy odznaczające się prostotą i elegancją, jak również niezwykle wyszukane wzory zdobiące oświetlenie handmade. Ręcznie robione oświetlenie jest dopracowywane w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu KOLARZ cieszy się popularnością wśród klientów na całym świecie. Ręcznie wykonana lampa kryształowa, niesztampowe lampki nocne oraz żyrandole o wyjątkowych kształtach to tylko niektóre z propozycji, jakie zapewnia KOLARZ.
 

Postaw na design!

Wśród proponowanych przez sklep internetowy ECRYSTAL produktów oświetleniowych znajduje się między innymi ręcznie wykonana lampa kryształowa, a także wiele innych lamp wiszących oraz stojących. Bogactwo wzorów, interesujących połączeń kolorystycznych oraz motywów sprawia, że ręcznie robione oświetlenie tej marki doskonale trafia do klientów o odmiennych gustach oraz oczekiwaniach względem oświetlenia w urządzanym przez siebie pomieszczeniu. Z uwagi na nietuzinkowy design produktów, znajdują one zastosowanie również w lokalach o charakterze usługowym - restauracjach, kawiarniach, hotelach, zakładach kosmetycznych oraz wielu innych miejscach. Jeżeli interesuje Państwa ręcznie wykonana lampa kryształowa bądź inne propozycje oferowane przez znaną i cenioną markę, która swoje oświetlenie wykonuje z ogromną pasją, zachęcamy do poznania całego asortymentu, który obejmuje wiele interesujących modeli.
Przejdź do strony głównej