PolskiPolski
2EnglishEnglish
gsq0wp1sluyjrmg0
PLN
23$
Koszyk (0)
(+48) 85 688 17 77biuro@ecrystal.pl
Strona główna » PROJEKTOWANIE

PROJEKTOWANIE

Projektowanie oświetlenia to nasza pasja

Oświetlenie pomieszczenia to element nadrzędny. Jest nie tylko sposobem na zastosowanie odpowiedniego światła w konkretnym miejscu, ale również, o ile nie przede wszystkim, jest doskonałym elementem dekoracyjnym każdego wnętrza. Nasza firma, od lat działająca w branży oświetleniowej, przygotowała dla Państwa ofertę specjalną - projekty indywidualne. Na Państwa życzenie projektujemy oświetlenie, jakie tylko Państwu odpowiada, o jakim marzycie i jakie ma być zastosowane w Waszej przestrzeni życiowej. Pomysł na lampę do salonu? Projektowanie oświetlenia dla biura? A może oryginalne rozwiązanie do sypialni? Nie ma dla nas zleceń, których nie moglibyśmy wykonać.
 

Profesjonalni projektanci oświetlenia do Twoich usług

Wiedza, doświadczenie, najlepsze materiały i fakt, że zaufało nam już wielu klientów, zarówno z Europy, jak również i z Azji. Jak działamy? Państwo mają pomysł, nasi projektanci oświetlenia go realizują. Projektujemy oświetlenie według konkretnych specyfikacji Klienta. Pomagamy, doradzamy i staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby efekt końcowy był takim, jakiego sobie Państwo życzą, zlecając nam projektowanie oświetlenia. Współpracujemy z partnerami z Austrii, Włoch, Czech i Polski. Stawiamy tylko na najlepsze materiały i zastosowania. Nie ma wzorów, których nie można byłoby wykonać.

Jeśli więc marzą Państwo o idealnym oświetleniu dla Waszego domu, biura, sklepu lub innej przestrzeni użytkowej, zachęcamy serdecznie do zwrócenia uwagi na naszą ofertę indywidualnych projektów, które tworzą profesjonalni projektanci oświetlenia na zamówienie naszych drogich Klientów.Indywidualne projekty

Poniżej kilka przykładów projektów:

 projekt 1projekt wykonany

 

projekt 2projekt 3


Montaż oraz konserwacja oświetlenia

Oferujemy również usługi montażu i podłączenia żyrandoli w lokalu Klienta. Dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą oraz własnymi rusztowaniami.
montaż detalimontażna rusztowaniu


montaż 4po montażuna rusztowaniu


montaż 4po montażuna rusztowaniu


 

Certyfikat jakości

Certyfikat jakości do pobrania.

 


Przejdź do strony głównej
  • Przelewy24
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu