PolskiPolski
2EnglishEnglish
dljkp1oob4
PLN
23$
Koszyk (0)
(+48) 85 688 17 77biuro@ecrystal.pl
Strona główna » PROJEKTANCI

PROJEKTANCI

Kreatywni projektaci oświetlenia poszukiwani!

Warto pamiętać, że oświetlenie powinno spełniać dwie funkcje. Przede wszystkim dostarczać odpowiednie światło w urządzanych przestrzeniach, ale również stanowić ciekawą i nietuzinkową formę dekoracji, która swoim wyglądem, a także stylem, w którym została zaprojektowana, będzie dopasowana do całego wnętrza. Stworzenie wyjątkowych lamp, które w idealny sposób będą łączyć te dwie cechy, wymaga sprawdzonych, doskonałych w swojej profesji projektantów oświetlenia.
 

Nasza firma o wieloletniej tradycji pragnie nieustannie się rozwijać, aby móc odpowiadać na rosnące potrzeby oraz oczekiwania wszystkich klientów. W związku z tym jesteśmy otwarci na współpracę z projektantami lamp, którzy poszukują nowych możliwości rozwoju, a także mają głowy pełne pomysłów, które poparte są doświadczeniem oraz odpowiednimi kwalifikacjami.
 

Poszukujemy projektantów oświetlenia, którzy w perfekcyjny sposób będą w stanie połączyć walory wizualne z praktycznym zastosowaniem, a także tworzyć lampy w zróżnicowanych stylach, aby móc trafiać w gusta wszystkich klientów. Wśród naszego asortymentu pragniemy mieć zarówno nowoczesne, jak i zaprojektowane w stylu klasycznym oświetlenie. Chcemy zaspokajać potrzeby zarówno osób ceniących minimalizm, jak i tych, którzy lubią wymyślne zdobienia oraz ornamenty. Jesteśmy firmą, której zaufało już mnóstwo klientów nie tylko z Polski, ale również innych krajów, dlatego pragniemy, aby projektanci oświetlenia podejmujący współpracę z nami cechowali się doświadczeniem, a także umiejętnością obserwacji ludzkich potrzeb oraz nieustannie zmieniających się trendów. Zachęcamy, aby wszyscy chętni projektanci oświetlenia poznali bliżej naszą ofertę i liczymy na owocną współpracę.

Zapraszamy do kontaktu z nami, celem ustalenia szczegółów.

 

Radosław Fiszer


 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu