PolskiPolski
2EnglishEnglish
cc64t22bz136h4qfm0
PLN
23$
Koszyk (0)
(+48) 85 688 17 77biuro@ecrystal.pl
Strona główna1 » LAMPY SUFITOWE2 » Industrialne

Industrialne

Industrialne

Poszukiwane oświetlenie w stylu industrialnym

Styl industrialny w ostatnich latach zdobywa sobie coraz więcej wielbicieli, ceniących jego wykorzystanie zwłaszcza w przestrzeniach nowoczesnych mieszkań o wyjątkowych wysokościach powstających w budynkach dawnych fabryk, jak lofty czy stylizowane na stare budynki poprzemysłowe - soft lofty. Opuszczone i często zrujnowane budynki zyskały dzięki temu drugie życie, stając się wyjątkowo pożądanymi obiektami na rynku deweloperskim. Oświetlenie w stylu industrialnym, które dostępne jest w naszej ofercie, pozwala na wyposażenie tego typu mieszkań w oryginalny i nawiązujący do ich historii sposób.

Lampy industrialne swoim wykonaniem i stylistyką nawiązują do hal fabrycznych, magazynów czy przestrzeni przemysłowych. Oświetlenie industrialna często wykorzystuje więc surowość metalu, stali i szkła, podkreślając w wyjątkowy sposób przyjętą w mieszkaniu loftowym stylistykę. Ich obudowy w stonowanych kolorach: białym, szarym lub chromowanym pozwoli stworzyć wyjątkowo ciekawe efekty świetlne, które mogą same w sobie stanowić wyjątkowy element dekoracji naszego domu lub mieszkania. W typowych przestrzeniach loftowych, najczęściej o nietypowej wysokości, znakomicie sprawdzą się dostępne w naszej ofercie wiszące lampy w stylu industrialnym, w których centralnym punkcie znajduje się reflektor, a przewody mogą stać się pasującym do całości pofabrycznych przestrzeni elementem dekoracyjnym. Dzięki temu wysokie wnętrza stają się nieco niższe optycznie, a dzięki temu też mniej przytłaczające.


Modne lampy idustrialne w ofercie naszego sklepu

Równie dobrze oświetlenie industrialne będzie zgrywać się dekoracyjnie z kolorystyką ścian, utrzymaną najczęściej w surowym betonie, jasnych farbach lub wydobytych spod tynku, oryginalnych cegłach. Oświetlenie industrialne to także znakomity wybór pasujący do wyjątkowo modnych w ostatnim czasie trendów minimalistycznych czy skandynawskich. Wyrazisty element dekoracji wnętrz, jakim będą lampy industrialne, kontrastuje bowiem z prostymi meblami, dając wyrazisty efekt w całości wnętrza. Polecamy więc zapoznanie się z naszą ofertą, która umożliwia wyjątkowy wybór odpowiedniego oświetlenia tworzącego klimat we wnętrzach mieszkalnych.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje