PolskiPolski
2EnglishEnglish
g8i8wfm5h8he57b582o6
PLN
23$
Koszyk (0)
(+48) 85 688 17 77biuro@ecrystal.pl
Strona główna1 » News - advice2 » Eklektyczny styl w oświetleniu

Eklektyczny styl w oświetleniu

Data dodania: 17-10-2017

Eklektyczny styl w oświetleniu

Styl eklektyczny oznacza łączenie kilku stylów w jednym pomieszczeniu. Choć sprawia on pozory chaosu, przy odpowiednim połączeniu poszczególnym elementów wystroju może stworzyć niepowtarzalny efekt w każdym pomieszczeniu, bez znaczenia, czy to salon, czy łazienka. Dlatego podczas urządzania swojego domu warto rozważyć taką zabawę w mieszanie stylów. Aby stworzyć wystrój wnętrza w stylu eklektycznym, należy zwrócić uwagę również na lampy, jakie mają znaleźć się w danym pomieszczeniu, które często bagatelizowane, mogą całkowicie odmienić pokój.

Eklektyczny styl wnętrza zyskuje obecnie coraz większą popularność, co zawdzięcza głównie dużej swobodzie podczas aranżowania wystroju. Należy jednak być ostrożnym, aby nie stworzyć wrażenia chaosu, dlatego trzeba mieć sporo wyczucia oraz intuicji. Czasem nie potrzeba całkowicie zmieniać wystroju i przeprowadzać generalnego remontu, wystarczy jedynie zmienić kilka szczegółów, aby stworzyć eklektyczny styl wnętrza. Takim elementem z pewnością są lampy. Styl eklektyczny w oświetleniu pozwala nam na zachowanie dużej swobody w doborze lamp. Gdy decydujemy się na eklektyczne wnętrze, ciekawym wyborem może okazać się kryształowe oświetlenie. Choć kojarzą się one ze stylem glamour, wystrój wnętrza eklektycznego wiele zyska, gdy zastosujemy takie oświetlenie.
 

Kryształowe oświetlenie a elektryczny wystrój wnętrza

Gdy chcemy otrzymać styl eklektyczny w oświetleniu, warto połączyć kryształowe żyrandole z wystrojem skandynawskim lub rustykalnym, co będzie bardzo ciekawym połączeniem. Będzie on przykuwał uwagę zarówno gości, jak i domowników, a tym samym będzie miał duże znaczenie dla całego wystroju. Kryształowe oświetlenie zachwyca swoim wyglądem i grą świateł każdego, a w zależności od tego, pod jakim kątem będziemy na niego patrzeć, zainteresuje swą grą kolorów, które powstają w wyniku rozszczepienia się światła białego na krawędziach kryształów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję pełni w naszych domach oświetlenie. Nie tylko daje światło, ale nadaje pomieszczeniom odpowiedni, ciepły klimat i styl. Dlatego podczas urządzania mieszkania wybór odpowiedniego oświetlenia powinien być priorytetem. Sklep internetowy eCrystal posiada w swojej ofercie szeroki wybór oświetlenia producentów najwyższej półki, co gwarantuje wysoką jakość i niepowtarzalne wykonanie. W naszym asortymencie odnajdą Państwo także wiele żyrandoli kryształowych, w różnych cenach, stylach i rozmiarach, dlatego zapewniamy, że każdy znajdzie coś, co będzie odpowiadać Państwa gustom, a także możliwościom finansowym.
Przejdź do strony głównej